Predaj trampolín

 

trampolíny trampolíny

 

 

 

 

 

 

POZOR!!!! 

Je veľa dovozcov a predajcov trampolín, preto si preverte, v akej kvalite ich predávajú, čo obsahuje celá sada, a či majú aj náhradné diely. Vyvarujte sa najlacnejším trampolínam , sú ochudobnené o materiál a bezpečnostné prvky, a tým sú nebezpečné pre Vaše deti.

 

Od tejto sezóny prichádzame na trh s vysokokvalitnou trampolínou. Čo sa týka jej konštrukcie a materiálu, sám osobne som bol vo fabrike dohodnúť vylepšenia a poučiť našich čínskych výrobcov, na čo majú klásť dôraz pri výrobe.

 

POZOR!!! 

99% trampolín je vyrobených v Číne!!! Takže ak Vás bude niekto presviedčať, že má výrobu z Nemecka, Rakúska alebo z USA, tak je to hlúposť!

Tak ako napríklad pri kúpe auta potrebujete vedieť, čo kupujete, aj trampolíny majú svoje rozdiely.Pokúsim sa Vám aspoň trochu popísať rozdiel medzi našimi Funnyjump trampolínami a ostatnými, predávanými konkurenciou a rôznymi priekupníkmi.

 

Prečo kúpiť práve naše trampolíny

 

1. Rám trampoliny FUNNYJUMP

železná pevná konštrukcia, pospájaná T spojkami a poistená so skrutkami pre lepšiu pevnosť. 2-krát zinkované diely zabraňujúce korózii. 4 U nohy aj pri 3 m trampolíne zabezpečujúce výbornú stabilitu. Hrúbka ateriálu, použitá na rám,je 38mm s hrúbkou steny 1,5 mm pri 3m trampolíne a 42,1 mm s hrúbkou steny 1,5 mm pri 3,6 a 4,5 m trampolíne,čo je najlepší materiál používaný pri trampolínach.

 

trampolína rám    trampolína rám

Konkurencia

Pri iných lacných typoch trampolin je konštrukcia zvárana,čo môže spôsobiť
prasknutie v namáhaných častiach .Väčšinou sú to trúbky konštrukcie aj pri 3,6m trampolíne
38 mm s hrúbkou steny 0,9 – 1,2mm, jedenkrát zinkované, veľmi zlá kvalita, ale lákavá cena produktu!!!

 

slabý zvar

2. Skákacie plato

odrazová plocha z materialu UV PP Mesch resistant, non abraziv, (nie drsný), vyrobená v USA a držiaky pružín prešité 8-krát špeciálnou niťou

 

Skákacie plato  Skákacie plato

Konkurecia

obyčajný čínsky tenký materiál, prešitý na držiakoch pružin 6-krát a drsný povrch

Skákacie platoSkákacie platoSkákacie platoSkákacie plato

 

3. Pružiny

vysokokvalitné pozinkované pružiny s drôtu priemeru 3,2mm

 

Pružiny Pružiny Pružiny

Konkurencia

jedenkrát zinkované, nie v najlepšej kvalite pružiny, rýchlo sa môžu vyťahať.

 

 

4. Ochranný kryt pružín

je jedna z najviac opotrebovateľných a často menených častí trampolíny a je veľmi dôležitý pre bezpečnosť skákania.

Náš kryt pružín je vyrobený z obojstranného PVC 500 D, odolný voči UV žiareniu. Ako jediný máme úchytky krytu na každom poli 3 ks, zabraňujúce posunu krytu, čo je u ostatných trampolín výnimka!

 

Ochranný kryt pružín

Konkurencia

Väčšinou sa používa PE, alebo keď tak zvrchu lacné PVC a zospodu PE. Taktiež je rozšírené pre lepšie krytie pružín, a tým bezpečnosť pre skákajúcich.

 

Konkurencia KonkurenciaKonkurencia Konkurencia

 

5. Ochranná sieť

je ďalšou veľmi dôležitou súčasťou trampolín a taktiež často menenou pre zlé použité materiály a konštrukcie.

Každá trampolína sa líši roztečmi, spôsobom úchytov, tak preto sa vyvarujete lacným trampolínam, lebo ich budete mať v najlepšom prípade rok a potom môžu ísť do kovošrotu na ďalšie spracovanie pre čínske fabriky.

 

Vonkajšiu, či vnútornú?

 

Ochranná sieť

Určite si vyberte trampolínu s vonkajšou sieťou! Vnútorná sieť zmenšuje priestor na skákanie, deti do nej častejšie narážajú, vyskakujú,a tým sa rýchlejšie znehodnotí. Naša sieť je vyrobená z vysokopevnostného UV žiareniu odolného terylenu,kvalitne zapracovaný zips so 4 poistnými klipmi

 

Konštrukciu ochrannej siete tvoria 25 – 28 mm nohy s hrúbkou steny 1,5 mm,dvakrát

 

zinkované a navrchu s klobúčikom. Sieť je upevnená k tyčiam elastickými úchytkami, čo zabraňuje roztrhnutiu ako u klasických trampolín s rukávmi. Veľa detí sa zabáva, kto vyskočí vyššie a dočiahne na vrch siete. Tým,že máte rukávy pevne pripevnené k situ a ešte aj z lacného PE materiálu, hrozí rýchle roztrhnutie, znehodnotenie a znefunkčnenie ochrannej siete. Naviac máme výšku siete o 20 cm vyššiu ako ostatné trampolíny!!! Zospodu sú takisto 3 úchytky na každé pole na dokonalé prichytenie ku konštrukcii. Rukávy ochrannej siete máme ako jediní na Slovensku z PVC!! Nohy konštrukcie ochrannej siete máme uchytené dvoma špeciálnymi upinákmi k rámu trampolíny.

 

Ochranná sieť

6.Schodíky

Pre pohodlné vchádzanie a vychádzanie máme schodíky s plastovými, širokými stupačkami.

 

Schodíky

 

Lacné typy trampolín nemajú schodíky, ale dá sa povedať,iba rebrík z pozváraných tyčiek!!!

 

Schodíky

7. Spodná ochranná sieť

 

Jedinečný doplnok pre prvých 50 kupujúcich z dodávky ponúkame spodnú ochrannú sieť zdarma, čo je veľmi dôležitý bezpečnostný prvok. Zabraňuje vbehnutiu ďalších detí alebo domácich zvierat pod trampolínu aáslednému úrazu.

 

Spodná ochranná sieť

 

8.Prikrývka proti dažďu

 

veľmi užitočný doplnok k trampoline,zabraňuje priamemu žiareniu slnka,pôsobeniu vody, a tým predlžuje životnosť tampolíny

 

Prikrývka proti dažďu